Stravovací plán šitý na mieru

Potrebujete schudnúť alebo pribrať? Chýba Vám energia? Trápia Vás alergie, intolerancie a neviete, čo jesť? Alebo len potrebujete zlepšiť svoj zdravotný stav a obohatiť svoj jedálniček o nové zdravé inšpirácie?

Zdravá strava je základom

Každý z nás je jedinečný, a preto u nás preferujeme individuálny prístup pri zostavovaní stravovacích plánov, podložený vedomosťami a skúsenosťami v oblasti stravovania a výsledky si vždy overujeme vedeckými metódami.

Zdravé stravovanie na ktorom si pochutnáte

Určite viete, že “diéty” z dlhodobého hľadiska nemajú význam. Dôležitá je vždy celková zmena stravovacích návykov. Preto u nás “diétu” nedostanete.

Typy stravovacích plánov:

strava

Tvorba nášho stravovacieho plánu je podmienená zdravotnou anamnézou, analýzou kompozície tela, zistením bazálneho metabolického pomeru, vnútrobrušného tuku a % tuku v tele (tieto informácie nám poskytne InBody 770). Okrem týchto základných vecí nás zaujíma aj miera zaťaženia stresom (nameraná prístrojom  Max Pulse) a celková pohybová a športová aktivita.

Analýza stravovacích návykov


Analýza stravovacích návykov zhodnotí stav vášho súčastného stravovania. Na základe vstupnej anamnézy Vášho aktuálneho 7 dňového stravovania, ktorý nám vyplníte do zaslaného formulára (nutné robiť zápis aj s gramážou) zistíme či sa stravujete správne a vyvážene, či Vám nechýbajú dôležité vitamíny a minerály v strave a taktiež odhalíme chyby vo vašom stravovacom režime.

fit_bodyscan


Analýza stravovacích návykov zahŕňa:

Čím viac vstupných informácií máme, tým presnejšie vieme nastaviť stravovací plán pre dosiahnutie Vášho cieľa.

Máte otázky?

Ak máte akékoľvek otázky napíšte nám. Radi vám odpovieme.