Predstavenie BodyScanu

Vždy Vás privítame s úsmevom a v pozitívnej nálade

Priestory v ktorých meriame

Prevažne meriame v priestoroch fitness centra FitCamp na Drieňovej ulici. Avšak občas vezmeme naše inbodycko a aj mimo naše priestory. Napríklad do firiem počas Dní Zdravia alebo do iných športových centier. 

Pomáhame k lepším výsledkom

Náš team

Daniela

Daniela Nestorová

Nutričný poradca

Vyštudovala som odbor informatika a informačné technológie pre prácu so zdravotne a sociálne znevýhodnenými, a neskôr som si doplnila vzdelanie v odbore psychológia.

V roku 2016 som úspešne absolvovala akreditovaný kurz VITALITY kouč, a odvtedy sa zaoberám oblasťou motivácie k zdravému životnému štýlu. Momentálne sa venujem hlavne odbornej diagnostike tela a navrhovaniu optimálnych stravovacích riešení pre našich klientov.

Mám za sebou niekoľko školení v oblasti športovej výživy, preventívnej výživy a v manažmente obézneho klienta. Zaujíma ma skôr dlhodobý dopad a celkové zlepšenie životného štýlu u našich klientov, ako len samotné chudnutie.

Alexandra Gyűrösiová

Odborný referent

Od roku 2020 som súčasťou BodyScan teamu. Momentálne sa prioritne zaoberám odbornou diagnostikou tela pomocou profesionálnych prístrojov.

Priebežne sa vzdelávam v odbore poradenstva v preventívnej a športovej výžive. Taktiež sa podieľam na vypracovanì nutričných plánov pre našich klientov. Zaujíma ma systém stravovania, ktorý je dlhodobo udržateľný a zvládnuteľný pre každého.

Všetko čo učíme mašich klientov, máme úspešne odskúšane na sebe. Ciele mojich klientov sú zároveň mojimi cieľmi, preto sa Vám rada budem individuálne venovať v BodyScane.

Máte otázky?

Ak máte akékoľvek otázky napíšte nám. Radi vám odpovieme.