Jedálniček pre tehotné

Jedálniček pre tehotné ženy a budúce mamičky

Pýtate sa, čo môžete urobiť, aby ste tehotenstvo zvládli čo najlepšie? Lekári vás možno varovali pred potravinami, ktorým by ste sa mali vyhýbať, aby ste nepili alkohol a obmedzili kofeín, ale asi vám nepovedali, čo by ste mali jesť. Vedeli ste, že správny jedálniček môže zvýšiť IQ vášho dieťaťa, znížiť riziko budúcich chorôb a obezity, uľahčiť pôrod a pomôcť vám rýchlejšie sa zotaviť po pôrode? Kontaktujte nás a dozviete sa, ako dať svojmu dieťatku ten najlepší štart do života.

tehotná žena v objatí
zdrava strava avokado

Jedálniček pre tehotné má vplyv na budúcnosť dieťaťa

Optimálna strava a výživa počas tehotenstva je rozhodujúca pre rast zdravého dieťaťa a minimalizovanie komplikácií po pôrode. Štúdie ukázali, že zdravá strava počas tehotenstva môže znížiť riziko obezity, cukrovky a srdcových chorôb v neskoršom živote. Správny jedálniček a užívanie určitých probiotík môže tiež výrazne znížiť pravdepodobnosť, že sa po narodení u vášho dieťaťa vyvinie astma, ekzém či senná nádcha.

Analýza stravovacích návykov


Analýza stravovacích návykov zhodnotí stav vášho súčastného stravovania. Na základe vstupnej anamnézy Vášho aktuálneho 7 dňového stravovania, ktorý nám vyplníte do zaslaného formulára (nutné robiť zápis aj s gramážou) zistíme či sa stravujete správne a vyvážene, či Vám nechýbajú dôležité vitamíny a minerály v strave a taktiež odhalíme chyby vo vašom stravovacom režime.

fit_bodyscan


Analýza stravovacích návykov zahŕňa:

Čím viac vstupných informácií máme, tým presnejšie vieme nastaviť stravovací plán pre dosiahnutie Vášho cieľa.

Máte otázky?

Ak máte akékoľvek otázky napíšte nám. Radi vám odpovieme.