Predstavenie BodyScanu

Vždy Vás privítame s úsmevom a v pozitívnej nálade

Priestory v ktorých meriame

Prevažne meriame v priestoroch fitness centra FitCamp na Drieňovej ulici. Avšak občas vezmeme naše inbodycko a aj mimo naše priestory. Napríklad do firiem počas Dní Zdravia alebo do iných športových centier. 

Pomáhame k lepším výsledkom

Náš team

Daniela

Daniela Nestorová

Nutričný poradca

Pôvodne som študovala  odbor informatika a informačné technológie pre prácu so zdravotne a sociálne znevýhodnenými, a neskôr som si doplnila vzdelanie v odbore psychológia.

V roku 2016 som úspešne absolvovala akreditovaný kurz VITALITY kouč, a odvtedy sa zaoberám oblasťou motivácie k zdravému životnému štýlu. Už viac ako 7 rokov sa v BodyScan venujem hlavne odbornej diagnostike tela a navrhovaniu optimálnych stravovacích riešení pre našich klientov.

Mám za sebou niekoľko školení v oblasti športovej výživy, preventívnej výživy a v manažmente obézneho klienta. Medzi tie, ktoré ma najviac posunuli v praxi patria školenia Mgr. Miška Páleníka, RNDr. Barbary Svieženej, PhD, doc. Milana Sedliaka, PhD, prof. RNDr. Viktora Bielika, PhD, MUDr. Borisa Bajera, PhD, a mnohých ďalších uznávaných odborníkov z oblasti zdravia. V roku 2023 som svoje znalosti ešte rozšírila absolvovaním kurzu na Harvard Medical School. Zaujíma ma skôr dlhodobý dopad a celkové zlepšenie životného štýlu u našich klientov, ako len samotné chudnutie.

kolegyna-resized-onas--black

Simona Brnová

Nutričný poradca

Dlhé roky som hľadala odpovede ohľadne stravovania a pohybu.

Vyskúšala som rôzne diéty, hľadala som správnu variantu ako byť aj zdravá ale aj štíhla. Až keď som sa začala skutočne venovať podrobnej analýze toho, že je najdôležitejšie mať telo zdravé a vyživované, som pochopila, že tá cesta je vlastne úplne jednoduchá. Žiadne diéty, striktné hladovanie a prehnané cvičenie nie sú z dlhodobého hľadiska efektívne a udržateľné.

Na vlastnej koži som sa presvedčila že rôznorodosť, pravidelnosť, pestrosť  a správne Zvolená aktivita je kľúčom k úspechu. Pochopila som, že človek si nemusí nič odopierať keď je to vo vhodnej forme a množstve.

Absolvovala som kurz nutričného poradcu u MURr. Borisa Bajera PhD, ktorý zmenil môj pohľad na stravu a pohyb. Chcela by som aj vám pomôcť nájsť cestu ako mať zdravé vyživené telo a zdravého ducha, čo sa týka stravy a pohybu. Je to tak jednoduché, tak prečo sa trápiť v kuchyni aj vo fitku 🙂

Máte otázky?

Ak máte akékoľvek otázky napíšte nám. Radi vám odpovieme.