3 Mesačná premena

Nutne potrebujeme zmenu a neviete ako začať? Cvičíte alebo držíte diéty a predsa neviete dosiahnuť vytúžené výsledky. Určite Vás do demotivuje vo Vašom snažení. Možno je načase dať sa do rúk odborníkom.

Krok 1.

Cvičebný plán

Krok 2.

Stravovací plán

Krok 3.

Výber doplnkov stravy

Pomôžeme Vám zmeniť svoj život k lepšiemu

Vďaka profesionálnej diagnostike tela, zistíme vstupné údaje o vašom tele, ako ste na tom so svalmi, tukom, bazálnym metabolickým pomerom a ostatnými údajmi dôležitými pre správne nastavenie tréningového a stravovacieho plánu.

Vytvoríme na mieru šitý tréningový plán, poprípade Vám nájdeme ideálneho trénera na trénovanie. Súčasťou premeny je aj suplementačné poradenstvo, ktoré to všetko podporí.

Cítiť dobre sa môže každý!

Plány premeny

Je len na Vás aky tip premeny si vyberiete. 

3 mesačná premena
BASIC

3 mesačná premena
EXCLUSIVE

Vďaka pravidelnému monitoringu budete mať prehľad o efektivite a správnom nastavení stravovacieho režimu, pohybovej aktivity a ostatných parametroch dôležitých pri plnení Vášho cieľa. Spolu budeme sledovať redukciu tuku, nárast svalovej hmoty a celkovú zmenu kompozície tela.

Počas celého procesu chudnutia budete v neustálom kontakte s profesionálmi, ktorí Vám nedovolia vzdať sa! A dohliadnu na vaše zdravie.

Ako sa pripraviť na meranie

Aby ste zabezpečili konzistentné testovacie podmienky a efektívne sledovanie
zmien zloženia tela, postupujte pred každým testom podľa týchto pokynov.

Partneri

Máte otázky?

Ak máte akékoľvek otázky napíšte nám. Radi vám odpovieme.